Kaip išsirinkti selfie lazdą?

Kokios būna selfie lazdos?

Selfie lazdos būna trijų rūšių, su Bluetooth jungtimi, su laidine jungtimi arba be tiesioginės jungties su telefonu. 

 Paprastesnės selfie lazdos neturi stabilizavimo griovelio. Stabilizavimo griovelis skirtas tam, kad telefonas nesisukinėtų, stabiliai laikytųsi ant lazdos. Visiems rekomenduojame asmenukių lazdą su stabilizavimo griovelio, taip Jūsų telefonas laikysis daug tvirčiau ir saugiau. 

Taip pat skiriasi telefono laikikliai. Yra trijų tipų telefonų laikikliai: paprasčiausi-tradiciniai, padidinti ir su papildomomis gumomis. Patys tvirčiausi telefono laikikliai yra su papildomomis gumomis, jie užima nedaug vietos ir itin tvirtai laiko telefoną. 

Visos selfie lazdos yra teleskopinės, tik vienos ilgesnės kitos trumpesnės. Senesnių modelių lazdos yra ganėtinai ilgos, jų minimalus ilgis būna 22 cm.  be telefono laikiklio, maksimalus apie 95 cm. Naujo dizaino asmenukių lazdos jau yra daug kompaktiškesnės, jų minimalus ilgis jau būna nuo 17 cm., maksimalus ilgis apie 80 cm, todėl labai patogios kelionėse. Taip pat naujų modelių selfie lazdos yra su užlenkiamu telefono laikikliu, todėl nereikia nieko nusukinėti, užtenka tik užlenkti laikiklį. Tai patogu ir greita. 

Kuo skiriasi selfie lazdos?

Bluetooth selfie lazdos yra universalesnės, tinkamos beveik visiems telefonams. Bluetooth lazdos yra kraunamos, pakrovus 1 val. laiko nuo 48 val. iki 100 val., tai priklauso nuo pasirinko modelio. Bluetooth asmenukių lazdą prijungti labai lengvą, tiesiog reikia įjungti Bluetooth savo telefone ir surasti naują įrenginį, susieti jį su telefonu ir iškarto galite daryti nuotraukas.

Selfie lazdų su laidine jungtimi nereikia krauti, jos neiškrauna, veikia tokiu pačiu principu kaip ir ausinės. Šios lazdos tinka tik naujesniems telefono modeliams. Garantuotai veikia su visais iPhone telefonais ir Samsung S4, S5, S6. Galima lengvai patikrinti ar Jūsų telefonui tinkama laidinė selfie lazda, reikia užeiti į fotoaparato nustatymus ir jeigu juose rasite garsumo mygtuką, tai Jūsų telefonui tikriausiai tiks asmenukių lazda su laidine jungtimi. Senesniems telefonų modeliams gali reikėtų papildomos programėlės (Apps), pavyzdžiui, Samsung S2, S3. 

Selfie lazdos be tiesioginės jungties su telefonu tinkamos visiems telefonams. Norint daryti nuotraukas su jomis, reikės naudoti laikmatį. 

Jeigu turite Nokia telefoną, Jums tinkamos papraščiausios selfie lazdos be tiesioginės jungties su telefonu ir norint padaryti nuotrauką, reikės naudoti laikmatį. Dėl Windows programinės įrangos Nokia telefonams netinka lazdos su Bluetooth ar laidine jungtimi.

Pagal šiuos trumpus aprašymus galite išsirinkti Jums tinkamiausią selfie lazdą, jeigu dar turite klausimų, skambinkite mums 861881741.