Asmenukių teleskopinė lazda su laidu S5 | Selfie lazda

2006105

9,99 € įskaičius mokesčius

-20,00 €

29,99 € įskaičius mokesčius

Apie prekę

Teleskopinė asmenukių lazda su laidu S5 | Selfie lazda,

su reguliuojamo ilgio funkcija - 18,5 cm - 78 cm.


 


Sunku išsirinkti? Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522
Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!

Apžiūrėkite parduotuvėje Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje 
(kontaktai)

     Teleskopinė asmenukių lazda yra puikiai pritaikoma visose filmavimo ar fotografavimo situacijose - sporto bei laisvalaikio metu. Lazda prie telefono jungiasi laido pagalba. Lazda pagaminta iš kokybiško plieno, todėl yra tvirta ir ypatingai lengva. Kameros laikiklis turi itin kokybišką antgalį specialiai pritaikyta telefonui, telefono laikiklis sukasi 270º kampu ir įmontuotas iš karto ant lazdos  todėl jis niekada nepasimes ir neužims papildomos vietos, nes lazdą sulanksčius ji yra tik 18,5 cm ilgio. Šioje lazdoje yra įmontuotas stabilizavimo griovelis, kuris neleis telefonui apsisukti.

SVARBU! Jeigu turite iPhone telefoną, jums nereikės nieko papildomo daryti, tik prijungti telefoną prie lazdos ir iškarto galėsite daryti nuotraukas. Jeigu turite Samsung S4, S5, note2 note3, note 4, note5, note6, GT-I9128E reikės pakeisti fotografavimo nustatymus. Turint kitus Android sistemą naudojančius telefonus reikia parsisiųsti APPS 360, kad galėtumėte prijungti šią lazdą prie telefono ir daryti nuotraukas. 

Kodėl lazda su laidu geriau negu įprasta?

Naudodami lazdą su laidu galėsite daryti nuotraukas tiesiog paspaudus mygtuką. Įprastos lazdos neturi jungties su telefonu, tai norėdami pasidaryti nuotrauką teks nustatyti laikmačio funkciją.


Komplekte:

Teleskopinė lazda su telefono laikikliu