DJI Osmo Mobile 6

0212027

New product

168,99 € įskaičius mokesčius

Apie prekę

Stabilizatorius DJI Osmo Mobile 6 – tai naujos kartos stabilizatorius išmaniajam telefonui. Naujos kartos stabilizatorius buvo suprojektuotas taip, kad filmuojamas vaizdas išliktų itin stabilus net jei filmuodami eisite, bėgsite ar minsite dviratį. Įvairūs nuotraukų režimai leis džiaugtis nuostabaus grožio kadrais.

Ypatybės:

Lightweight & Portable – naujos kartos stabilizatorius yra pagamintas iš itin tvirtos kompozicinės medžiagos, kurios dėka svoris sumažintas net iki 309 g - puikiai tinka naudoti visą dieną. Be to, atnaujintas dizainas leidžia sulankstyti įrenginį bei lengvai transportuoti.
Quick Launch – Osmo Mobile 6 įsijungia iškart, kai tik jį išskleidžiate. Prijunkite susietą išmanųjį telefoną, o DJI Mimo programėlė pasirodys automatiškai, leisdama pradėti filmuoti iškart, kai tik užplūsta įkvėpimas.
3-Axis Stabilization – stabilizatorius turi 3 ašių stabilizavimo technologiją, užtikrinančią, kad nufilmuoti vaizdai bus ypač stabilūs.
Anti–slip grip – speciali neslystanti rankena, užtikrins patogų įrenginio valdymą.
Intuityvus režimo tikrinimas – naudodami įmontuotą būsenos skydelį galite patogiai patikrinti akumuliatoriaus lygį, sistemos būsenos indikatorių ir gimbalo režimą.
Follow režimas – sekimo režimu fotoaparato vaizdas seka gimbalo judesius ir pakreipimą bei išlieka stabilus filmavimo metu. Šis režimas puikiai tinka fotografuojant aukštyn, žemyn ir įstrižai.
Tilt–locked režimas – kameros vaizdas seka tik stabilizatoriaus judesius ir išlieka stabilus pakreipimo ir svyravimo metu – idealiai tinka fotografuojant horizontaliai arba judant aplink objektą.
FPV – filmuojant FPV režimu visos trys gimbalo ašys seka pagrindinio korpuso judėjimą. Tai puikus būdas dinamiškai filmuoti nejudančius objektus, pvz., orientyrus, pastatus ar statulas.
SpinShot režimas – paspauskite vairasvirtę į kairę arba dešinę, kad valdytumėte fotoaparato rodinio pasukimą ir sukurtumėte dinamišką filmuotą medžiagą. Puikiai tinka fotografuoti stūmimo, traukimo ir didelio kampo judesius.
Timelapse – „Osmo Mobile SE“ palaiko „Timelapse“, „Motionlapse“ ir „Hyperlapse“ su paprastais „Motionlapse“ šablonais, įtaisytais, kad paryškinti klipai būtų sujungti į nuostabius vaizdo įrašus.
DynamicZoom – paspauskite mastelio keitimo slankiklį, kad judėtumėte arba toltumėte, kad kadras pajustumėte gylį, suspaudimą ir įspūdingą laiko ir erdvės pratęsimą.
Kontroliuojamas gestais – norite padaryti grupinę nuotrauką, nepalikdami nieko nuošalyje? Paprastu rankos mostu pradėkite ir nustokite fotografuoti priešais objektyvą.
Teleskopinis dizainas – į bet kurį kadrą įtraukite daugiau draugų, augintinių ar nuostabių peizažų. Darykite dinamiškas asmenukes aukštesniu ar žemesniu kampu. Išplėskite strypą, kad išplėstumėte kūrybines galimybes.
ActiveTrack 5.0 – naudodamas naujai optimizuotą algoritmą gimbalas gali stabiliai sekti objektus didesnį atstumą, išlaikydamas objekto centrinį kadrą. „ActiveTrack“ netgi gali greitai atnaujinti sekimą, net jei objektas trumpam užblokuotas ir vėl patenka į kadrą.

Specifikacijos:

Išskleisto matmenys (I×P×A): 276×111,5×99 mm
Sulenkto matmenys (IxPxA): 189×84,5×44 mm
Svoris stabilizatoriaus: ~ 309 g
Magnetinis telefono spaustukas: ~ 31 g
Suderinamas telefono svoris: 170-290 g
Suderinamas telefono storis: 6,9-10 mm
Suderinamas telefono plotis: 67-84 mm
Baterijos tipas: Li-Po 2S
Baterijos talpa: 1000 mAh
Energija: 7,74 Wh
Įkrovimo temperatūra: 5–40° C (41–104° F)
Darbinė temperatūra: 0–40° C (32–104° F)
Veikimo laikas: ~ 6 valandos ir 24 minutės (matuojama idealiomis sąlygomis, kai gimbalas yra visiškai subalansuotas)
Įkrovimo laikas: ~ 1 valanda 24 minutės (matuojama naudojant 10 W C tipo įkroviklį)
Stabilizatoriaus įkrovimo prievadas: USB-C
Belaidis režimas: Bluetooth 5.1
Programėlė: DJI Mimo
Trikojo ilgis: 13,8 cm
Trikojo skersmuo: 3,2 cm
Trikojo svoris: ~ 72 g

Komplekte:

1 x Stabilizatorius
1 x Trikojis
1 x Telefono laikiklis
1 x Type–C laidas
1 x Stabilizatoriaus dėklas